Антоніми до слова Акуратність

Антоніми до слова Акуратність

Подібні по значенню до слова Акуратність

Приклади використання слова Акуратність

Борис відбувся додатковою порцією почервоніння за свою неакуратність, дівчині ж це дало роль лідера, в якій вона почувалася вільно й прекрасно.

Загребельний Павло, Диво

Дітиськам привілля, мотає ними, як клубками, з кута в кут, шарпають хідники, і Марина весь час свариться пальцем, поправляє за ними; вона ж так само любить акуратність.

Андріяшик Роман, Люди зі страху

Адже ж є в нашому національному характері, побіч войовничості, і славнозвісна акуратність, і точність, і працьовитість, і, нарешті, мрійливість !

Платов Леонід, Секретний фарватер

Але здавалось, ніби чума затишно розсілася десь на вершечку і віднині вносить до своїх щоденних убивств точність і акуратність справного чиновника.

Камю Альбер, Чума

Він був високий, але через те, що мав розвинуту мускулатуру, здавався масивним, форму інспектора носив з підкресленою ошатністю, що свідчило про зібраність, акуратність, і почуття власної гідності.

Ґоловачов Василь, Володарі

Ламаючи голову, навіщо він знадобився Ромашину, Павло привів себе в порядок — знав, як цінує акуратність і зовнішню та внутрішню підтягнутість начальник відділу.

Ґоловачов Василь, Володарі

Ридан високо цінував уміння Тирси розуміти тварин, розбиратися в їх поведінці і настроях, його виняткову спостережливість і акуратність.

Долгушин Юрій, ГЧ (Генератор чудес)

— Але будьте уважні, попереджаю: обережність, акуратність !

Брагін Володимир, В країні дрімучих трав

І така непохитна сумлінність і акуратність мисливського мислення, що ні один з них не погодився б — для економії розповідальної енерґії - установляти причину лише в тих рідких випадках, коли він саме влучив качку.

Йогансен Майк, Подорож ученого доктора Леонардо…

Якщо раніше нас турбувала його задума й неуважність, то тепер — холодне споглядання, невластива йому акуратність і діловитість.

Дмитро Глушенок, Полювання на мустангів (збірка)