Антоніми до слова Альтруїзм

Антоніми до слова Альтруїзм

Подібні по значенню до слова Альтруїзм

Приклади використання слова Альтруїзм

Не лише егоїстичне відчуття заздрості (бо, як я вже казав, немає нічого кращого від смерті), а й чистісінький альтруїзм спонукає мене супроводжувати тебе в небуття.

Лем Станіслав, Автоматеїв друг

Повертаючись до теми дружби, Сенека орієнтується на Ев-ріпіда (дружба Ореста з Піладом) і акцентує думку про альтруїзм — безкорисливість у товаришуванні.

Сенека Луцій, Моральні листи до Луцілія

Проте комунізм залишатиметься утопією, поки людська природа радикально не зміниться від егоїзму до альтруїзму.

Томас Ендрю, Шамбала Оаза світла

Але мій альтруїзм також має певні межі, тим паче, що зараз я не збираюся ні з ким пов’язувати своє життя, бо ще не став міцно на ноги.

Райнов Богомил, Інспектор і ніч. Бразільська мелодія

Решта відразу ж відмовляються від своєї пропозиції, ніби через свою «Безкорисливість», але насправді тому, що не хочуть бути манекенами, на яких згадана особа практикується в дріб'язковому альтруїзмі.

Стейплз Льюїс, Листи Крутеня

Прагнення цієї еврейско-радикальной партії не засновані на альтруїзмі, але спрямовані єдино на одержання свободи для власної раси".

Форд Генрі, Міжнародне єврейство

Єдина тварина з зачатками альтруїзму й відчуттям бога.

Голсуорсі Джон, Сага про Форсайтів

І є сума альтруїзму в людині - звичайно, в це теж можна вірити.

Голсуорсі Джон, Сага про Форсайтів

А що сума людського альтруїзму являє собою таку саму частину невідомого творчого начала, як і все у природі, то ланку вибрано досить вдало !

Голсуорсі Джон, Сага про Форсайтів

Тут ми маємо широкі картини в історичній перспективі, масу описів тодішньої культури і звичаїв, але побіда альтруїзму над класовим егоїзмом, якою кінчається повість, здається нам утопічною і не зовсім натуральною.

Коцюбинський Михайло, Іван Франко