Антоніми до слова Бажаний

Антоніми до слова Бажаний

Приклади використання слова Бажаний

Наведу такий приклад: естонці були відомі з того, що в їхній кантині можна було все дістати такий бажаний для вояків продукт — пиво.

Грицак Павло, Вежі і кулемети

Родим до часу ховався в темряві, він завжди так робив, щоб ошелешити прихідця, вивірити, хто він і що, бажаний чи незваний, простий мандрівник чи забіяка.

Загребельний Павло, Диво

Називав його макбул — милий, мергуб — бажаний, махбуб — улюблений.

Загребельний Павло, Роксолана

Ти грізний, дужий, бажаний і званий Однаково в ненависті й любові, На відстані руки чи в дальніх мандрах Мене тримаєш, наче змій нещасну здобич.

Загребельний Павло, Роксолана

Нарешті від шаха Тахмаспа прийшов дозвіл перейти йому Аракс і прибути до Тебріза, але тільки з синами, полишивши весь свій супровід бажаний і небажаний там, де він є.

Загребельний Павло, Роксолана

Колись імператор лангобардів Теодоріх у листі до короля франків Клодовея казав, що бог з' єднує королів святими узами родинності для того, щоб на їхніх миролюбних взаєминах заснувати бажаний спокій народів.

Загребельний Павло, Євпраксія

Стосунки чоловіка з жінкою породжують небажаний стан душі, чоловік, у захватах жоною, відволікається думкою від бога, тому все це пронизано гріховністю й найбільшими небезпеками.

Загребельний Павло, Євпраксія

Пан робив горілку й призначував скільки кожен селянин мусить тієї горілки випити, бо то був бажаний спосіб ще й тим способом здирати селянина.

Мірчук Петро, Зустріч й розмови в Ізраїлі

Мосьє Джеремі - мій друг, а прихід друзів завжди бажаний.

Сабатіні Рафаель, Хроніки капітана Блада

Він випив ще одну чашу вина, щоб залити, втопити небажаний спогад, але безголова постать у закривавленому фередже не вступалася з-перед очей, стояла перед ним, як недавно у снах.

Іваничук Роман, Мальви