Антоніми до слова Безсмертність

Антоніми до слова Безсмертність

Подібні по значенню до слова Безсмертність

Приклади використання слова Безсмертність

В їх руках спочиває будучність народу, а їх самих жде безсмертність.

Кобилянська Ольга, Царівна

Невичерпне джерело сили наших душ — християнська віра в Бога, Його справедливість і безмежну доброту, віра в безсмертність людської душі - дає нам певність, що наш невіджалуваний Провідник приймає участь у новому, вищому й незнищимому житті.

Бандера Степан, Перспективи української революції

І маячня про соляріїв так само достовірна, як і «безсмертність», що дала змогу «свого часу» — дві з лишком тисячі літ тому — спілкуватися з Сократом.

Казанцев Олександр, Таємниця мушкетерських часів

А коли розмірковуємо про безсмертність душі, то немаловажною для нас є одностайність людей, які або жахаються тих, хто в підземному світі, або шанують їх.

Сенека Луцій, Моральні листи до Луцілія

Від своїх сусідів відрізнювалися замилуванням до співу й вірою в безсмертність, їх жреці мали великий вплив не тільки на їх релігійне, але й політичне життя.

Голубець Микола, Велика Історія України

Сучасна психологія займається дуже точним аналізом різних психологічних явищ, проте на запитання про безсмертність душі теж відповідає «не знаю»; і вона справді не тільки цього не знає, а й не може знати.

Сенкевич Генрик, Без догмата

Наша участь у творчому розвитку Всесвіту забезпечує нашу безсмертність.

Лозко Галина, Пробуджена Енея Європейський етнорелігійний ренесанс

Він стверджував, що складовими цієї реконструкції стануть «вчення про безсмертність життя, безсмертність ідеї у таємній пам’яті Всесвіту.

Лозко Галина, Пробуджена Енея Європейський етнорелігійний ренесанс

У заратустріянізмі є пекло, є воскресіння мертвих, є останній суд, є безсмертність душі, є поняття, що накінець злий дух (Анґра Ма ню) буде знищений.

Силенко Лев, Мага Віра

Вони проголосили, що втілене слово — це Ісус, і в християнізмі є пекло, є воскресіння мертвих, є останній суд, є безсмертність душі і є поняття, що злий дух (Сатана) буде знищений в ос танній день.

Силенко Лев, Мага Віра