Антоніми до слова Блякнути

Антоніми до слова Блякнути

Приклади використання слова Блякнути

Коли стали блякнути перші думки і він досі був при пам’яті, серце Давута все ще краяло відчуття втрати, котре не облишало його до останнього промінчика світла.

Я побачив, що календар Гуда нас не підвів: на краю величезного яскравого диска з’явилася легка тінь, і поверхня місяця почала помітно блякнути.

Та з плином років ці спогади і мрії почали блякнути, і блякнули дедалі дужче, бо Даса швидко підростав, убирався в юнацьку силу і з радісним запалом віддався розвагам і змаганням з товаришами.

І братик Сяйвик почав блякнути, танути і незабаром зник.

Від того часу філософські думки Золотого кота почали блякнути, він став нервовим і приймав на ніч аспірин від головного болю.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Блякнути": Занепадати. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.