Антоніми до слова Будівничий

Антоніми до слова Будівничий

Подібні по значенню до слова Будівничий

Приклади використання слова Будівничий

Сулейман спинив свого чорного коня і спитав, чи в серед його супроводу великий будівничий Сінан-бей, якому доручено було спорудження джамії і тюрбе султана Селіма на вершині п’ятого пагорба Царгорода.

Загребельний Павло, Роксолана

Але ще того дня будівничий став перед Сулейманом і отримав веління звалити колону, що стоїть коло мечеті Фатіха, і використати її на спорудження джамії Селіма.

Загребельний Павло, Роксолана

Будівничий Сінан, якого султанша тримала коло себе, байдуже спостерігав те, що діялося на невільницькому ринку.

Загребельний Павло, Роксолана

— Слухаю ваших велінь вухам уваги, моя повелителько , — слухняно схилив голову будівничий.

Загребельний Павло, Роксолана

— Рескрипт гласить, що італійський будівничий Павло Римлянин не міг збудувати нам цієї синагоги, бо як може християнин будувати єврейські святині?

Іваничук Роман, Манускрипт з вулиці Руської

Над темною пащею, яка вела в невидиму глибину, виступав складчастий і обвислий гроноподібний навіс — здавалося, будівничий забув про нього й покинув його в незакінченому, неоформленому вигляді.

Лем Станіслав, Едем

Я чесно намагався знайти виправдання вашій сліпоті, але невже ви насправді не розумієте, наскільки будівничий досконаліший створюваного об' єкта і як він марнує всю свою могутність?

Лем Станіслав, Голем XIV

— Хай небесний будівничий Птаг побудує тобі таку саму палату, як дім Рамзеса у Тебах; щастя ваше хай буде, як піраміда Хуфа, а дітей у вас хай буде стільки, що квітів у жертовному вінку Гатори.

Опільський Юліан, Танечниця з Пібасту

Я є будівничий головних ідей , — відповів Льйотей, усміхаючись.

Липа Юрій, Призначення України

В кожному разі, до цієї своєрідної Америки-Понтиди вислала Англія-Еллада своїх найвідважніших людей, свій найбільш будівничий елемент.

Липа Юрій, Призначення України