Антоніми до слова Вдячність

Антоніми до слова Вдячність

Приклади використання слова Вдячність

Капітан Блад знову подивився на полковника тривалим і запитливим поглядом, потім вклонився й пишномовно висловив свою вдячність.

Наприкінці промови Жюдіта зробила паузу, щоб витерти сльози, й ми відчули до неї вдячність.

Не можу поручитися, що все це я до кінця тоді збагнула, та мене повнило почуття захвату і чогось схожого на вдячність і відданість Джімові.

Він не знав, куди подіти шапку, й уже засовував її до кишені, але його супутник забрав її так спокійно і просто, що хлопець відчув до нього вдячність і подумав: «Він розуміє мене.

Про це Єство сказав старовинний Епікур таке: «Вдячність Блаженній Природі за те, що потрібне зробила нетрудним, а трудне — непотрібним».

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Вдячність": Жвавість, Пристрасть, Цікавість, Чуйність. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.