Антоніми до слова Викрутити

Антоніми до слова Викрутити

Приклади використання слова Викрутити

І як тільки Рудь скочив на галявину, Бутень, майже й не зворухнувшись з місця, відразу впіймав того на роги, не дав викрутитися, примусив іти в бійку лоб на лоб.

Загребельний Павло, Диво

Грицько плівся позаду, одставав, боявся мов, а про себе пригадував, як би його викрутитись так, щоб Івась не дізнавсь, що він його обдурює.

Мирний Панас, День на пастівнику

Ян-Казимир, якому Мазепа розкрив очі, наказав арештувати Пасека, але цей великий крутій умів викрутитися і присягнув досмертну помсту Мазепі.

Мартель Рене, Іван Мазепа

Він і почав роздумувать: як би, думає, мені викрутитись?

Свидницький Анатолій, Люборадські

Завбачливий Цвішен устиг викрутитись, як завжди, і втекти завчасно, не чекаючи штурму Піллау.

Платов Леонід, Секретний фарватер

Придивився він уважно до Діоптрика, зазирнув йому всередину, промацав, простукав і сказав : — Ваша ясновельможність, я міг би викрутити у вас середню частину хвоста.

Лем Станіслав, Радник короля Гідропса

А Торес, облизуючи пересохлі губи, гарячково розмірковував над тим, як йому викрутитися з цього безвихідного становища.

Лондон Джек, Серця трьох

Та все не таки в спекулятивній політиці, яка шукає способів викрутитися від важкої історичної проби різними заграми, ця концепція ставки на неімперіялістичний відкольний комунізм далі існує і ширить баламутство.

Бандера Степан, Перспективи української революції

Здавалось, юнак був явно неза-доволений, коли почув, що Вільям його гукає, і спробував було викрутитись, безрадно посилаючись на заклопотаність.

Еко Умберто, Ім'я Рози

Мадлена вигадала якусь заплутану байку, щоб викрутитись, та хитрий коханець їй не повірив і став допитуватись правди; вона довго одмагалась, та врешті призналася.

Бокаччо Джованні, Декамерон