Антоніми до слова Вимикати

Антоніми до слова Вимикати

Приклади використання слова Вимикати

Але обговорення починається спочатку і час від часу переривається дзвінками його мобільника, який він і не збирався вимикати.

Бегбедер Фредерік, 99 франків

А ось відвідав властителів ниви добрий і мудрий господар і між иньшими науками, які він їм давав сказав і про те, що буряну не треба косити, бо від того він лиш умно-жуэ ся, а треба эго вимикати з корінем.

Толстой Лев, Де любов, там і Бог

Але властителі * ниви або не зауважали між иньшими наука ми доброго господаря науки про те, щоби не косити буряну але щоб эго вимикати, або не розуміли эго, або таки після свого рахунку не хотіли сповняти тої ради.

Толстой Лев, Де любов, там і Бог

І стало ся так, що не слухали ради, щоби не косити, але вимикати бурян так як би зі і не було ніколи і люди косили і дальше бурян і дальше эго розмножували.

Толстой Лев, Де любов, там і Бог

Між забутими вказівками господаря найшов він раду і на то, щоби буряну не косити, але щоби вимикати эго з ко-рінзм.

Толстой Лев, Де любов, там і Бог

«Так говорили люди і нарочно замовчували, що чоло вік не говорив про те, що не треба нищити буряну, а проте, що не треба эго косити, але вимикати.

Толстой Лев, Де любов, там і Бог

І зі мною стало ся то саме, що стало ся з тим чоловіком який вказав людям на давнїйшу раду доброго і мудрого господаря про те, що буряну не треба косити, але треба вимикати эго з корінзм.

Толстой Лев, Де любов, там і Бог

Система може вмикатися чи вимикатися — вивільнені енерґії все одно повернуться до неї, оскільки саме вона виробляє поняття енерґії та інтенсивности.

Бодріяр Жан, Символічний обмін і смерть

Екрани мерехтіли та гули дедалі дужче й дужче, тож довелось повимикати їх усіх, опріч аварійної та контрольної ліній.

Пинкова Яна, Вихід

Мушу вимикатися, позаяк неволю очікувати на себе найчарівнішу жінку у своєму житті.

Сорока Юрій, Арахнофобія