Антоніми до слова Винуватити

Антоніми до слова Винуватити

Подібні по значенню до слова Винуватити

Приклади використання слова Винуватити

Могли б ще звинуватити, ніби вона отруїла і колишнього великого візира старого Пірі Мехмеда, який помер від загадкових хворощів, поки султан ходив у свою безславну виправу.

Загребельний Павло, Роксолана

Звинуватити її у всіх гріхах, і що більше він принесе Ібрагімові таких звинувачень, то вільніше почуватиме себе, розкутішим і владнішим.

Загребельний Павло, Роксолана

Точно так, як робили з жидами гестапо: треба їм було публічно обвинуватити жидів, то й брали на жертву для цієї потреби першого-ліпшого жида, хоч би й зовсім невинного й обвинувачували, в чім гестапові було треба.

Мірчук Петро, Зустріч й розмови в Ізраїлі

— Гадаєте, вам удасться звинуватити мене у вбивстві?

Чендлер Раймонд, Убивство під час дощу

Але ж мене самого такий страх бере, що я не можу тебе винуватити.

Стівенсон Роберт, Вечірні розмови на острові

Стягнула персні, а цей затиснула в долоні, й тоді дійшло до свідомості, що це хтось підкинув їм до хати скарб, щоб потім звинуватити в злодійстві і потягти на лаву …

Іваничук Роман, Манускрипт з вулиці Руської

Це так нині модно: звинуватити поета, що копальня вугілля не має своєї пісні, що композитор не вибренькав спеціальний марш для ветеранів, що письменник не створив повісті, скажімо, про пожежників.

Федорів Роман, Єрусалим на горах

— Всі будуть нас винуватити, а ніхто не скаже: було за що, то й ускаржались.

Свидницький Анатолій, Люборадські

Власне, хто і в чім міг винуватити купця — він приїжджав до Києва з василіками імператорів, тоді ж з ними приїхала й царівна Юлія, але не Феодор, а василіки були сватами Юлії.

Скляренко Семен, Володимр

Частково Клайсправді хотів звинуватити у всьому Директора … а також себе, бо слід було поставитися до ідеї Ардая з обприскувачами критично.

Кінг Стівен, Зона покриття