Антоніми до слова Витончений

Антоніми до слова Витончений

Приклади використання слова Витончений

Його надміру витончений і ретельно натренований у таких справах смак спрямував би лордову увагу на інших дівчат.

Сабатіні Рафаель, Одіссея капітана Блада

Білявий і витончений, з лагідними очима і ласкавою усмішкою, він завжди здавався журливим і ніжним, мав милі, делікатні манери.

Стівенсон Роберт, Діамант Раджі

Хто б не постеріг дивогідної злагоди всіх сих святих чисел, кожне з яких містить витончений духовний смисл !

Еко Умберто, Ім'я Рози

У неї виточений профіль (виточений і витончений, її волосся не біляве, а мляве, її очі лоскочуть і хочуть, усе подовжується, якщо тільки поглянути на неї, навіть величальні промови на її адресу).

Бегбедер Фредерік, 99 франків

А вночі ви засинаєте під організоване кумкання жаб і витончений сюркіт стрикоників.

Винничук Юрій, Хрущі в тісті

Це мала бути книжка для хлопців-підлітків; психологія чи витончений стиль тут ні до чого, а спробний камінь — хлопця — я мав напохваті.

Корецький Юрій, Острів скарбів

Сама я не була співачка, а його витончений смак визнав мене ще й поганою музиканткою, хоч я і з радістю слухала майстерних виконавців.

Бронте Шарлотта, Джейн Ейр

Хай навіть теперішній касталієць покірний законам Ордену, старанний, духовно витончений, але чи завжди він уміє визначити своє місце в структурі народу, в світі, у світовій історії?

Гессе Герман, Гра в бісер

Аромат був такий на диво витончений і ніжний, що Гренуй не міг його втримати, він раз у раз зникав за пороховим чадом петард та випарами людської юрби, розколений і затертий тисячами інших запахів міста.

Зюскінд Патрик, Парфуми

Ці квіти мали такий витончений і разом з тим нестійкий аромат, що їх не тільки треба було зривати до сходу сонця, а взагалі обробляти най-обережніше.

Зюскінд Патрик, Парфуми