Антоніми до слова Войовничий

Антоніми до слова Войовничий

Приклади використання слова Войовничий

Мабуть, уперше тоді в Маніфесті прочитала Світ лана про те, що войовничий російський націоналізм опановує всі рівні державно-адміністративного управ ління, провадячи перший етап етнічної чистки в Укра їні … Це було страшно.

Войовничий диякон нарешті плюнув, назвав Лисянку новою Гоморрою і подався на сусідні хутори збирати загін.

Але найприкріше для нього було те, що Джун ніколи не тішила його естетичного почуття, хоч і незрозуміло чому, вона мала волосся кольору червоного золота, очі сині, як у вікінгів, і в погляді у неї проблискував войовничий запал.

«Держава нічого на тому не втратить , — писав він , — якщо войовничий і запальний наступник трону кілька років матиме забавку на західному кордоні.

Поки він дійшов, його войовничий запал стих і він важко всім тілом несподівано обійняв філера.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Войовничий": Агресивний, Воєнний. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.