Антоніми до слова Всмоктувати

Антоніми до слова Всмоктувати

Приклади використання слова Всмоктувати

Його призначення — всмоктувати насіння бур’янів, яке може бути на землі разом з пилом.

Навіть тепер йому доводилося крокувати частіше, щоб підлаштуватися до кроку свого чудового супутника , — і все одно він любив іти поруч, мовчати і всмоктувати щиру й глибоку повагу, яку виявляли його батькові такі різні люди …

Нарешті вона вхопила його за рамена, припала устами до його губ — він і далі не бачив її обличчя, а тільки червоні, розпалені губи — і почала всмоктувати його в себе.

Він знову схилився до болота, зануривши кістяний дзьоб в стоячу воду, і почав всмоктувати її в себе …

Провалився мох, що виростив незабудки, провалились і незабудки, масно клокнула чорна, мов дьоготь, прогноїна і жадібно почала всмоктувати жандарма.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Всмоктувати": Абсорбувати, Адсорбувати, Вбирати, Всисати, Всякати, Втягати, Поглинати. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.