Антоніми до слова Вужчий

Антоніми до слова Вужчий

Приклади використання слова Вужчий

Але канал тут набагато вужчий від Бока Чіка, і перш ніж проходити каналом, необхідно захопити укріплення, яке його захищає.

Сабатіні Рафаель, Одіссея капітана Блада

Володько зростом дорівнюється батькові, тільки у плечах вужчий та м’язи тіла молодші й прудкіші.

Самчук Улас, Волинь

Прохід в капітанську рубку був вужчий, ніж в інших приміщеннях, бо вона містилася в самому носі «Ковчега», де стіни ракети звужувалися, закінчуючись тупим відсіком з вставленим круглим спостережним склом.

Бєляєв Олександр, Стрибок у ніщо

Я не помітив ніякої різниці в їхньому вихованні, зумовленої відмінністю статі; хіба що фізичні вправи для дівчаток не такі важкі та обсяг знань трохи вужчий, зате їх навчають правил ведення хатнього господарства.

Свіфт Джонатан, Мандри Лемюеля Гуллівера

Таке ж пряме довге чорне волосся, проплетене у дочки блакитною ниткою, і такий же вужчий донизу овал обличчя, в якому було щось дитяче від надто широкого чола та випнутих під скронями вилиць.

Єфремов Іван, Туманність Андромеди

Але мудрець цінуватиме себе анітрохи не нижче через те, що його чесноти замкнені у вужчий часовий проміжок.

Сенека Луцій, Моральні листи до Луцілія

Судно входить у канал; він не набагато вужчий, ніж Сена в Парижі.

Сіменон Жорж, Порт у тумані

Потім ішов відсік з балонами стисненого повітря, а за ним, помітно вужчий і нижчий, знову генераторний і трансформаторний відсік.

Адамов Григорій, Таємниця двох океанів

В арці, що відкрилася, показався новий підсік, ще нижчий і вужчий, з закругленою зовнішньою стіною; з усього було видно, що Горєлов з Павликом наблизилися вже майже до останньої, найвужчої кормової частини підводного човна.

Адамов Григорій, Таємниця двох океанів

Для цього я відрізав ножем широченьку смужку сукна і згорнув її в формі лійки, після чого зав’язав вужчий кінець кусочком шнурка від черевиків , — і в мене вийшов кухоль, який служив мені не гірше, ніж посуд з фарфору чи скла.

Рід Томас Майн, Морське вовченя