Антоніми до слова Віднайдений

Антоніми до слова Віднайдений

Приклади використання слова Віднайдений

Його провели до королівської карети, що стояла на краю майдану, і сказали обшитому золотими позументами візничому, що це віднайдений королевич, який привіз зі своєї подорожі повну торбу коштовностей.

Очевидно, кожний з відвіданих міністрів отримав також письмовий варіант вимог народовців, про що свідчить віднайдений серед паперів Ф. Залєського, які зберігаються у відділі рукописів Львівської наукової бібліотеки ім.

На жаль, її повний текст до цього часу не віднайдений.

— Завтра з цієї схованки я передам вам, пане Павелко, цей, віднайдений вдруге скарб …

Але не картярський азарт насправді володіє ним: він знімає першу картку і зачитує : — «Англійський письменник, автор поем «Втрачений рай» і «Віднайдений рай».

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Віднайдений": Відшуканий, Знайдений. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.