Антоніми до слова Гризота

Антоніми до слова Гризота

Приклади використання слова Гризота

Він мовчав, з' їдала його гризота, але він мовчав і кидався в бій, як очманілий, виробляв такі одчайдушні виверти, що батько, хвалячи його, після одного з боїв сказав : — А ти побережи себе !

Нагла гризота витончила й без того пісне тіло так, що сукенка з фартухом висіли на ній, як ганчір'я на городньому опудалі.

Безглузда гризота минулого дня облишила мене, і тепер я розмірковую над спонтанною, але цілком закономірною словесною сутичкою між Ларко та Зео, намагаючись чіткіше визначити свою власну позицію.

Важке життя на них чекає і велика гризота через синів, яких вони народжують.

Ще за батькового життя Пафнутія мучила таємна внутрішня гризота через те, що народ і країна були такі жахливо занедбані і темні.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Гризота": Турбота. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.