Антоніми до слова Далекозорість

Антоніми до слова Далекозорість

Подібні по значенню до слова Далекозорість

Приклади використання слова Далекозорість

Короткозорість в нього змінилася на далекозорість, як це іноді трапляється в старих людей, він не носив вже більше окулярів з товстими скельцями, і очі його сяяли молодо й радісно.

Загребельний Павло, Учитель

Всі ці «прафи», напостовці хворіють на очі, і ім'я їхній хворобі - пресбіопія (стареча далекозорість): їм здається, що вони бачать далеко, але це тільки ілюзія, бо даль вже не хвилює їх, вона для них темна, мертва пляма — і тільки.

Хвильовий Микола, Камо грядеши?

Взагалі в усій праці Апостола на гетьманському становищі пробивається далекозорість зєдинена з багатим досвідом життєвої практики.

Голубець Микола, Велика Історія України

Але «божевільство», недалекозорість, недержавність наших тодішніх політиків, як-от: Грушевський, Винниченко і аб солютна нікчемність Голубович, направили наш курс на іншу дорогу …

Петлюра Симон, Статті (збірка)

Сьогодні знаємо, що це не була слабість Хмельницького, але лицарська благородність і рівночасно великий політичний розум та далекозорість державного творця, що глибоко зва жив і вивчив усі питання політичної рівноваги Сходу Европи.

Шаян Володимир, Віра предків наших

Як гонитьба, далекозорість, увесь хист старого Йова Коливановича?

Гриневичева Катря, Шоломи в сонці

І так, стоячи, прочитав з висоти своїх метра вісімдесяти — далекозорість, яка виразно проявилась у нього одразу після сороківки, дозволяла це робити без проблем.

Ірванець Олександр, Рівне Ровно