Антоніми до слова Делікатність

Антоніми до слова Делікатність

Подібні по значенню до слова Делікатність

Приклади використання слова Делікатність

Пані Гранж' є скористалася нагодою, щоб заявити чоловікові й зятеві, що вони не мають жодного уявлення про делікатність жіночих почуттів, її тішило, що душа доньки така незалежна від Жака.

Радіге Раймон, Одержимий

Та якщо бодай половина того, що розповідала під час нічних мандрів мадам де Кулевен про свого чоловіка, правда, то немає підстав сподіватись, що якась порядність чи делікатність можуть зупинити таку людину.

Сабатіні Рафаель, Хроніки капітана Блада

Делікатність ця випливала безпосередньо з уже згаданого не дуже приємного листування між Англією і Іспанією.

Сабатіні Рафаель, Одіссея капітана Блада

Фомін виявив делікатність до кінця — вигадав якусь не від кладну справу, перепросив Вікторію і залишив її біля мо ги ли саму.

Платов Леонід, Секретний фарватер

Що за делікатність вислову, подумав я, а в голос закричав : — Я купаюсь !

Самчук Улас, На твердій землі

Цей юнак, для якого лицемірство і неприхильність до людей були звичайним способом пробивати собі дорогу, тепер не міг припустити й думки про найменшу неделікатність щодо людини, яка його любить.

Стендаль, Червоне і чорне

— Але ж розважте, сестрице: якщо потоптати в дівчині делікатність і почуття соромливості, то їй недовго і з пуття збитися.

Бічер-Стоу Гаррієт, Хатина дядка Тома

А тільки-но дозволь їм забрати в голову щось про делікатність або ще там про що, то й життя од них не буде, отак достоту, як од моїх слуг.

Бічер-Стоу Гаррієт, Хатина дядка Тома

І ось ця його скромність, а так само й повага до старших, послужливість, делікатність і терплячість, коли він постарівся, а особливо після того, як він відмовився від посади, ще побільшали, ви, звичайно, знаєте це краще за мене.

Гессе Герман, Гра в бісер

На очі старому полковникові набігли сльози — так зворушила його ця делікатність.

Бальзак Оноре, Полковник Шабер