Антоніми до слова Доброта

Антоніми до слова Доброта

Приклади використання слова Доброта

Ця функція створює правові і моральні гарантії таких загальнолюдських цінностей, як чесність і порядність, доброта і милосердя, моральний самоконтроль і сумлінність, людська гідність і свобода вибору.

Якось зміркував уже, що йому прощено, хотів, одначе, якомога швидше вирватися звідси, від цих незрозумілих людей, чия доброта вражала його майже так, як вражала б жорстокість.

— Ваша доброта бентежить мене, ваша світлосте , — мовив Д’Артаньян , — і перед душевною величчю вашого високопреосвященства я відчуваю себе нікчемним хробаком.

В ній, наче в чарівному букеті, зібралися найліпші чесноти: правдивість, милосердя, відданість, доброта, хоробрість і всі інші.

Щирість і доброта жителів тропічних островів, їхня природна грубуватість, ба навіть жорстокість, їхнє вміння радіти життю — все це відбивалося на її фотографіях.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.