Антоніми до слова Життя

Антоніми до слова Життя

Приклади використання слова Життя

Лишень зважуйся, годі бездумно гаяти життя — у місті, на пляжі, в сьогодні.

Так-от, баба старостить, бажає молодятам щасливого життя, здорових діток, встає, щоб проспівати молодим «Многая літа» , — і саме тоді бачить на подвір" ї поштарку, яка стоїть неподалік од вікна і манить її, старостиху, до себе.

«Не джентльмен, не інтелектуал» , — зробила висновок Ольга, відправила листування у кошик і подумки додала: «Ти, виявляється, все ж хотіла б знайти для себе людину, з якою можна було б прожити щасливе життя

Для того, щоб значення, структура та спільнота були придатні для майбутнього життя, вони повинні будуть мати взаємопов' язані передумови.

Виразно бачив Сіддхартха себе, бачив, як його пригощає Камала, як він приймає перший її поцілунок, як спогорда, зневажливо згадує про свої брахманські часи, як гордо і спрагло починає мирське життя.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Життя": Безсмертя. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.