Антоніми до слова Забруднений

Антоніми до слова Забруднений

Приклади використання слова Забруднений

Витерши забруднений прилад об траву, він поклав його в кофр і продовжив : — При розриві міхура водень змішується з киснем з атмосфери.

Він вийшов з контори і спустився по сходах вниз; у дальньому кутку гаража стояв Вільга над піднятим капотом оливкового «Гумбера»; забруднений мастилом Пацюк длу бався всередині, засунувши голову в мотор.

На обід Асен не прийшов у корчму і тільки надвечір ненадовго з’явився в бібліотеці, весь мокрий, забруднений, але очі в нього блищали.

Інспектор поклав на стіл перед Томом і Боббі аркуш паперу, трохи забруднений на згинах.

Альоша, весь забруднений рудими цятками, місив у руках кавалок глини; обличчя йому було таке напружене й дивне, що Пувичка не міг навіть його злякати.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Забруднений": Брудний, Замазаний, Заношений, Заяложений, Каламутний, Мутний, Мутнуватий. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.