Антоніми до слова Зацікавленість

Антоніми до слова Зацікавленість

Приклади використання слова Зацікавленість

Скажіть сину Тому, що ви впевнені, що він з радістю наповнить ящик, і ви побачите, як з’явиться жвавість, готовність і зацікавленість !"

Справа, однак, ускладнювалась тим, що молодший Томара виявився на рідкість тупий і ледачий; учителеві доводилось вдаватись до різних хитрощів, щоб так чи інакше викликати зацікавленість до науки в томарівського недоростка.

Це викликало велику зацікавленість майстра і Маргарити.

Цей факт добре відомий дослідникам етнології і саме він визначував поглиблений, «археологічний», так би мо вити, зміст та зацікавленість дослідників у цих старовинних наверствуваннях Свята.

Напр. : познайомитись з випадковим перехожим; переконати неприємну вам особу в тому, що вона вам дуже імпонує; імітувати незвичні вам ставлення — зацікавленість, презирство, скептичність та ін.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Зацікавленість": Небайдужість. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.