Антоніми до слова Звинуватити

Антоніми до слова Звинуватити

Приклади використання слова Звинуватити

Могли б ще звинуватити, ніби вона отруїла і колишнього великого візира старого Пірі Мехмеда, який помер від загадкових хворощів, поки султан ходив у свою безславну виправу.

Загребельний Павло, Роксолана

Звинуватити її у всіх гріхах, і що більше він принесе Ібрагімові таких звинувачень, то вільніше почуватиме себе, розкутішим і владнішим.

Загребельний Павло, Роксолана

— Гадаєте, вам удасться звинуватити мене у вбивстві?

Чендлер Раймонд, Убивство під час дощу

Стягнула персні, а цей затиснула в долоні, й тоді дійшло до свідомості, що це хтось підкинув їм до хати скарб, щоб потім звинуватити в злодійстві і потягти на лаву …

Іваничук Роман, Манускрипт з вулиці Руської

Це так нині модно: звинуватити поета, що копальня вугілля не має своєї пісні, що композитор не вибренькав спеціальний марш для ветеранів, що письменник не створив повісті, скажімо, про пожежників.

Федорів Роман, Єрусалим на горах

Частково Клайсправді хотів звинуватити у всьому Директора … а також себе, бо слід було поставитися до ідеї Ардая з обприскувачами критично.

Кінг Стівен, Зона покриття

Я й так поводився підозріло: забагато вправності у відчайдушному стрибку, надто добра орієнтація в підземеллях вокзалу, застаранно усунуто сліди крові Я навіть припускав, що мене можуть звинуватити в співучасті.

Лем Станіслав, Нежить

Але багато хто остерігав його, що папа чекає на нього у Франції, щоб заманити у пастку, звинуватити в єресі і віддати під суд.

Еко Умберто, Ім'я Рози

Як нині, щоб врятуватись, ти намагався звинуватити Малахію, який усе ж зробив був тобі прислугу, так і тоді, щоб врятуватись, ти віддав своїх товаришів у грісі в руки правосуддя.

Еко Умберто, Ім'я Рози

Я ніскілечки не шкодую за цим, але, розумієш, його забито, і можуть знайтися люди, які будуть раді в цій смерті звинуватити офіцера митної служби його величності.

Корецький Юрій, Острів скарбів