Антоніми до слова Звільняти

Антоніми до слова Звільняти

Подібні по значенню до слова Звільняти

Приклади використання слова Звільняти

Кожного разу, коли бойовики виконали напад, Зенон Коссак мав такі переконливі докази, що він у даний час був де інде, що поліція мусіла звільняти його з тимчасового ув’язнення, як цілком непричетного до дотичного бойового акту.

Мірчук Петро, Нарис історії ОУН. Том 1

Вона не витерла їх, і вони не впали, а поволі, туманом розповзлися-розтанули, ніби шкода було їм звільняти звичне місце, і залили зіниці темним блиском.

Андріяшик Роман, Люди зі страху

Думки про село я постарався одігнати — коли тяжко, треба вміти звільнятися від зайвого тягаря, від того, чому не зарадиш.

Андріяшик Роман, Люди зі страху

Серця в них забилися жвавіше, коли вони заходилися звільняти від пластикових і металевих уламків кришку аварійного генератора.

Лем Станіслав, Едем

— я почав поспіхом звільняти від газет і книжок мої обидва стільці.

Самчук Улас, На твердій землі

Я мушу вертатися до дитинства, забути мої тридцять вісім років і почати від А. Але це не нарікання, це лиш традиційна данина саможалінню, від якого не маємо сили звільнятися.

Самчук Улас, На твердій землі

Можливо, повинність того, хто любить людей, і полягає в тому, щоб примусити сміятися з істини, примусити сміятися істину, бо єдиною істиною є навчитися звільнятися від нездорової пристрасті до істини".

Еко Умберто, Ім'я Рози

Це щонайменше смішно — бути в Маямі і не розібратися з кимось із торботрясів, а там — хто його знає, може, нам вдасться переконати його більше нікого не звільняти?

Бегбедер Фредерік, 99 франків

— скрикнув Вороб’янінов, що почав був звільнятись з-під ярма могутнього інтелекту сина турецько-підданого.

Ільф Ілля, Дванадцять стільців

— Тато каже — Фадж усім дав зрозуміти, що той, хто підтримує зв’язки з Дамблдором, може відразу звільнятися з роботи , — додав Джордж.

Ролінґ Джоан, Гаррі Поттер і орден Фенікса