Антоніми до слова Корисний

Антоніми до слова Корисний

Подібні по значенню до слова Корисний

Приклади використання слова Корисний

На мою думку, це цілком байдуже, котрий завід подає чоловікові кусник хліба, нехай лиш буде чесний і для других корисний.

Кобилянська Ольга, Царівна

Один робот, збираючись вирушити в далеку й небезпечну дорогу, прочув про дуже корисний пристрій, названий його винахідником електронним другом.

Лем Станіслав, Автоматеїв друг

Націонал-комунізм корисний для Москви там, де він розкладає і послаблює національно-самостійницькі сили і настрої якогось народу.

Бандера Степан, Перспективи української революції

Розуміючи, яке поважне значення для визвольної боротьби можуть мати пригожі зовнішні обставини та намагаючись мати вплив на їхній корисний розвиток, одночасно мусимо здавати собі справу з наших дуже обмежених можливостей в тому відношенні.

Бандера Степан, Перспективи української революції

Видно, корисний він йому, хоч завше лементує, що нічого з нього не має.

Самчук Улас, Волинь

— Цей продукт ніби для розваги, але страшенно корисний для здоров’я.

Бегбедер Фредерік, 99 франків

Якщо я можу хоч чим-небудь бути вам корисний, прошу вас, приходьте до мене, ось моя адреса" , — сказав він і дав мені свою візитівку !

Дікенс Чарлз, Різдвяна пісня в прозі

Та треба не забувати і того, що нам зовсім тепер над силу завдання майбутніх істориків, а наші , — хоч і не спритні, але цілком щирі - порівняння можуть і їм стати, хоч і за мізерний, та, проте, не зовсім некорисний сировий матеріял.

Шпол Юліян, Золоті лисенята

Хто не знає, що вогонь корисний, бо конче потрібний людям?

Бокаччо Джованні, Декамерон

— Любий друже , — сказав він одного дня наче між іншим , — ми з вами справді придумали собі надзвичайно приємний і, сподіваюся, корисний вид спілкування.

Гессе Герман, Гра в бісер