Антоніми до слова Критично

Антоніми до слова Критично

Подібні по значенню до слова Критично

Приклади використання слова Критично

Домашні роботи сповняю спільно з «сестрами», однак мені ніколи не можна вивести тітку з критичного настрою супроти мене, вдоволити її хоч чим-тим.

Кобилянська Ольга, Царівна

Здавався мені зарозумілим і надто критично успособленим; я чулася при нім пригнобленою, боялася і того, що він стільки знав і бачив. (Тут він усміхнувся весело).

Кобилянська Ольга, Царівна

Однак щоб завернути знов до першого питання: ви «боялись» мене, думали, що я успособлений надто критично, чи не так?

Кобилянська Ольга, Царівна

Це правда, що в Дивізії вже другого поповнення було багато членів ОУН і УПА, але це ще не давало причини Лебедеві розпоряджатися долею Дивізії та ще в такому критичному часі.

Побігущий Євген, Мозаїка моїх споминів

А чи не ліпше, замість отого галасу, подбати про усунення всього прикрого, всього, що дає матеріал для критичного художницького ока?

Загребельний Павло, Диво

Мартюхін критично оглянув Гришу з голови до ніг, затримав погляд на нипуклих біцепсах студента і сказав : — На жаль, у похід підуть тільки особи, що мають спортивний розряд.

Загребельний Павло, Син рибалки

У своєму критичному наставленні супроти себе самих, вважаючи себе тільки сірими рядовиками в боротьбі, вони прийшли до переконання, що великій своїй ідеї вони не можуть прислужитися нічим краще, як тільки своєю смертю.

Мірчук Петро, Нарис історії ОУН. Том 1

Від московських імперіялістів , — якої б вони краски не були б , — інакшої постави до справи незалежности України жодна критично думаюча людина ждати не змогла.

Мірчук Петро, Трагічна перемога

Але згодом жиди почали критично аналізувати, що це за «бизнес».

Мірчук Петро, Зустріч й розмови в Ізраїлі

До такого висновку прийдете й ви самі, коли як доктор історичних наук не рабін, критично проаналізуєте все, що він написав, і сконфронтуєте це з іншими джерелами і фактами.

Мірчук Петро, Зустріч й розмови в Ізраїлі