Антоніми до слова Моментальний

Антоніми до слова Моментальний

Подібні по значенню до слова Моментальний

Приклади використання слова Моментальний

Але тут перед його очима постав моментальний знімок: він лежить на спині, випадковий перехожий нагинається над ним, і ось його несуть назад у лікарню.

Боноксі Філіп, Дорога Додому

Вона зробила моментальний знімок килимка, прибрала камеру, потім попрямувала нагору по сходах, стискуючись від жаху при кожному скрипі.

Лібо Карен, В пастці

Застрелити його на вулиці або в бібліотеці на Янг-стрит — це все одно, що власноруч виписати ордер на свій моментальний арешт, але що, аби я зробив це прямо в квартирі, поки Марина в Ірвінгу допомагає Рут Пейн краще опанувати російську мову?

Кінг Стівен, 11. 22. 63

То був моментальний знімок, зроблений маленькою фотокамерою.

Дойл Артур Конан, Шість Наполеонів

Мелодія почалася з тихого чіткого звуку, який увів слухачів у моментальний стоп-кадр.

Дяченки Марина та Сергій, Олена й Аспірин

Проведення ревізії, тобто ситуаційного аналізу, який повинен дати моментальний «фотознімок» діяльності фірми, у тому числі рекламної.

Лук’янець Т., Рекламний менеджмент

Баланс як основне джерело інформації для фінансового аналізу Основним звітним документом фірми є бухгалтерський баланс, який являє собою моментальний знімок фінансово-госпо-дарського стану підприємства на певну дату.

Білик М., Фінансовий аналіз

Він швидко втрачав лік годинам і дням, раз у раз западав на якийсь час у сон, іноді нервовий і моментальний, іноді глибокий, ближчий до летаргії.

Сапковський Анджей, Божі воїни