Антоніми до слова Нещодавно

Антоніми до слова Нещодавно

Приклади використання слова Нещодавно

Що ж тоді говорити про Швецію з її ненадійним коаліційним урядом, який лише нещодавно спромігся роз в’язати ядерну проблему, через яку країна була відокрем леною од інших майже на десять років?

Нещодавно якийсь чолов’яга запросив маму на вечерю, а хлопець ладен був його забити і не пустив навіть на поріг будинку, бо мама ж бо його рідна, а чолов’яга — невідомо хто і звідки, хоч, судячи з усього, мамі він був глибоко не байдужим.

Звідси висновок: людина, яка не приносить суспільству користі, завдає йому шкоди, тому що вона не хоче рахуватися з іншими людьми. (Це ми бачимо на одному прикладі, який нещодавно обговорювався в нашому класі).

Привели Трохима до будинку, нещодавно купленого його батьком.

Галинці снились дощові краплі, про які так складно тлумачив їй нещодавно Мак.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Нещодавно": Недавно, Щойно. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.