Антоніми до слова Працювати

Антоніми до слова Працювати

Приклади використання слова Працювати

Відповідала ж Теодотія: «Якщо, бажаючи мого багатства і маєтків, хочеш взяти мене собі за дружину, це все тобі добровільно даю, лише не борони мені для Христа працювати, нехай замість всіх багатств одного Христа успадкую.

З «Флітом» я міг працювати на галявині в п’ятсот футів, тоді як «Тревел-ейр» вимагав простору в тисячу — тисячу триста футів.

Правда, декому тяжко було б з ним працювати, інколи він був прикрий і колючий, але ніколи з наміром когось образити чи принизити, це просто випливало з такої його натури: в роботі не щадив він себе і того самого вимагав від других.

Прийшов до мене і чесно признався, що не здатний працювати в карному розшуку.

І що тепер, коли в Україні прийшов час працювати на Росію? !

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Працювати": Коїти, Робити, Чинити. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.