Антоніми до слова Праця

Антоніми до слова Праця

Приклади використання слова Праця

Зокрема важливою є тут його гли бока дослідницька праця про «Варлаама і Йоасафа», що яв ляє собою християнську травестію буддійської теми.

Хоча його праця була витримана у традиційній манері, що ідеалізувала цехові порядки, її авторові не можна відмовити у певному новаторстві.

Зокрема праця Дмитра Мирона допоможе розвінчувати облудні московські міфи про ОУН, знімати комуністичні пропагандивні ярлики про «тотожність українського націоналізму і фашизму».

Головна праця Н. Еліаса, яка нами розглядається в контексті історичної соціології, «Про процес цивілізації.

У сільському господарстві, наприклад, як постійний ресурс виступає, як правило, земля, а як змінні ресурси — добрива, праця, погодні умови, механоозброєність праці і т. ін.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Праця": Акт, Втома, Вчинок, Дія, Зайнятість, Змучення, Колупання, Копирсання, Мозолі, Подія. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.