Антоніми до слова Смирення

Антоніми до слова Смирення

Приклади використання слова Смирення

У ньому залишилось лише одне почуття, схоже на смирення.

Одягом його було веретище волосяне на голому тілі - і задля смирення, і для умертвлення плоті, і приклад тим давав покаяння для людей грішних, і так смиренно молився за них до Бога.

То ж зізнайся, хоча б для того, щоб скоротити цей болісний допит, бо він збурює наше сумління і наше почуття смирення та співчуття !"

Божественний же той муж, коли покірні ці і смиренні слова почув, то зрозумів не з імени, передреченого йому у видінні, що Миколай називається, а зі смирення, як тихо і покірно відповів.

Навчала ж сестер різних чеснот, чистоти насампред, тоді любови, без неї ж ніяка чеснота досконалою бути не може, після цього смирення, послуху, терпіння і незлостивости.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Смирення": Лакейство, Лестощі, Підлабузництво, Скромність. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.