Антоніми до слова Спорудити

Антоніми до слова Спорудити

Подібні по значенню до слова Спорудити

Приклади використання слова Спорудити

Міська управа збирається будинок культури мого імені спорудити

Пільгук Іван, Дуби шумлять

А щоб дощ його не залляв, тра спорудити з каменю піч , — і взявся складати каміння.

Загребельний Павло, Пісню снує Черемош

Ставав на Перевісищі, на полі за городом, де надумав спорудити церкву найбільшу й найславнішу, щоб святе місце припало якраз, де було вдареіго князя списом у ногу, де пролилася його кров, що впала на ворожі голови проклятьбою й розгромом.

Загребельний Павло, Диво

Звелів спорудити в Стамбулі ще кілька імаретів — притулків для бідних.

Загребельний Павло, Роксолана

Султан, як і під Белградом, звелів спорудити собі захисток з гілля та листя, сів самотою, дивився на білі мури й вежі рицарської твердині, на високий собор над мурами, на таємничий палац великого магістра.

Загребельний Павло, Роксолана

Відбудувати палац сестри Хатіджі - він уже звелів Коджа Сіпану спорудити на місці колишнього Ібрагімового палацу ще розкішніший, і вже тягли па будову візантійський мармур з імператорського Іподрому.

Загребельний Павло, Роксолана

Ваша величність, Гульфем хотіла спорудити на вашу честь велику джамію, поставити дар своєї любові до вас, для цього й збирала гроші …

Загребельний Павло, Роксолана

Звелів коло тюрбе спорудити велику мечеть Шах-заде, їздив разом з Роксоланою дивитися, як під старими горіхами Сінан-паша закладав камінь у підвалини будівлі, яка має слугувати вічній пам’яті їхнього сина.

Загребельний Павло, Роксолана

Та й імператор не знав до кінця свого барона, бо той узяв із собою чоловіка, який умів різати печаті, взято було також умілих писців, бо яке ж то посольство імператорське, коли б не змогло воно спорудити при потребі відповідного писання?

Загребельний Павло, Євпраксія

Зі скринькою інструментів та з кількома зовсім нехитрими пристроями спорудити отакий храм !

Стівенсон Роберт, Вечірні розмови на острові