Антоніми до слова Сірома

Антоніми до слова Сірома

Приклади використання слова Сірома

А сірома хіба що біля базарної брами сидить або на вузькій курній вуличці, де кожна гарба, проїжджаючи, здіймає хмару куряви до самого неба.

Герої його оповідань — теж одним лицем безпорадна, темна сірома, що часто не може навіть зрозуміти, що і до чого діється навкруги, а не то вже розібрати, «де тієї правди шукати».

Заплакав, сірома, дивлячись на них, як мала дитина.

В ту мить, коли крики на мить стихли, отой сірома, що притяг бурдюк води, спитав:

Шабля при боці і два пістолі за поясом, дорога смушева шапка з малиновим верхом і добротні чоботи з посрібленими острогами свідчили про приналежність незнайомця до військового стану і про те, що це — не сірома-нетяга, а досить заможний козак.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Сірома": Бідак, Бідний, Бідняк, Голодранець, Жебрак, Злидар, Злидень, Небагатий, Обірванець, Старець. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.