Антоніми до слова Трудівник

Антоніми до слова Трудівник

Подібні по значенню до слова Трудівник

Приклади використання слова Трудівник

Щоб видно було, як від покоління до покоління посилювалося гноблення, як розкошували й знущалися над трудівниками пани і як зріли, не вгасали протестантські настрої.

Пільгук Іван, Дуби шумлять

Писав: «Не стало невсипущого трудівника на нашій літературній ниві, котру він немало збагатив своїми коштовними перекладами і самостійними талановитими творами.

Пільгук Іван, Дуби шумлять

Пізнавав зблизька трудівника землі з його турботами й бідуваннями.

Загребельний Павло, Пісню снує Черемош

Ото ж, цією перспективою, професоре, й стривожені прості трудівники, які шукають у нас допомоги.

Федорів Роман, Єрусалим на горах

Майже сорок найкращих років свого творчого життя цей самовідданий трудівник віддав вивченню та перекладу «Слова» на українську мову.

Шаповал Іван, В пошуках скарбів

— Безперечно, і в Парижі є трудівники , — провадив далі вельможа , — але вони гніздяться десь на п’ятому поверсі, а коли я наближаю до себе одного з них, він наймає квартиру на другому поверсі, а дружина його призначає дні прийомів.

Стендаль, Червоне і чорне

Я вважаю, що чим сухіша і занедбаніша земля, яку призначено обробити трудівникові Христовому, чим меншу користь він од неї має, тим більша йому хвала.

Бронте Шарлотта, Джейн Ейр

Післяобідня пора в суботу непідходящий час для відвідин трудівника, що насолоджується відпочинком , — та що поробиш.

Френсіс Дік, Фаворит

Він сказав, що товариш Наполеон з найглибшим сумом дізнався про це нещастя, що трапилось із одним з найбільш відданих трудівників колгоспу і що він вже веде переговори, щоб вислати Гнідка на лікування до Вілінгдонської лікарні.

Оруелл Джордж, Ферма тварин

Ви прийшли в життя в добре влаштованому суспільстві, створеному поколіннями мільярдів невідомих трудівників і борців за краще життя.

Єфремов Іван, Туманність Андромеди