Антоніми до слова Цивілізований

Антоніми до слова Цивілізований

Приклади використання слова Цивілізований

Питання лише в тому, чи зуміє цивілізований світ належно підготуватись до цієї зустрічі, до того судного дня, чи допустить, щоб здорове його тіло було роз' їджене комуністичною отрутою, і тоді гибіль світу буде приречена.

А як він кричав — «це є немислимо у цивілізований держава», справжній дипломат !

Всім уже набридло марно навертати Чикаго га цивілізований шлях, не було ніякої рації запрошу тих скажених псів на таку відповідальну конференцію.

Сен-Сір, звичайно, важчий від мене, але він все-таки хоч на поверхні, а цивілізований … Зачекайте-но !

Він не вдерся в цивілізований світ іззовні, як ті «великі білі варвари» п’ятого століття; він також не народився в тому світі спонтанним і таємничим утворенням, як Аристотелеві пуголовки в ставу; він — його природний плід.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Цивілізований": Культурний, Свійський. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.