Антоніми до слова Цілеспрямований

Антоніми до слова Цілеспрямований

Приклади використання слова Цілеспрямований

Однак як цілеспрямований процес виховання та научіння бере свій початок з періоду розподілу праці.

Наприклад, воно — повне, тому що звертається увага не лише на діяльність підприємства, а й на роботу його підрозділів, а також чітко підкреслюється цілеспрямований характер діяльності.

Ретроспективний пошук інформації - це цілеспрямований за замовленням користувача пошук інформації у базі даних про товар, виробників і т.п. і пересилання результатів у вигляді роздруківок поштою або у вигляді файла електронною поштою.

Для забезпечення ефективної діяльності підприємства в майбутньому періоді процес формування його активів повинен носити цілеспрямований характер.

Ретроспективний пошук інформації - це цілеспрямований за замовленням користувача пошук інформації у базі даних про то-вар, виробників і т.п. і пересилання результатів у вигляді роздру-ківок поштою або у вигляді файла електронною поштою.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.