Антоніми до слова Часто-Густо

Антоніми до слова Часто-Густо

Приклади використання слова Часто-Густо

Відчуття, близьке андерсенівському персонажу, коли виявляється, що «король голий» — саме так можемо охарактеризувати стан розчарування, який часто-густо переживають люди, шукаючи Бога в Біблії.

Жахлива фантазія рухів почала заносити дена кудись не туди, як часто бувало і з його науковими розвідками.

Треба було також стерегтися, щоби не потрапити в облаву, бо дуже часто поліція та військові частини блокували вулиці, ловили людей і тих, які були без документів, забирали, вантажили у вагони та відправляли на каторжні роботи до Німеччини.

Після цього часто заходив до музею, і якщо дізнавався, що Яворницький там, Яким’юк: одразу ж ставав у групу відвідувачів, яких так само, як і його, вабило послухати розумного й веселого оповідача.

Я розпізнаю людей відразу, а часто навіть читаю їх думки.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Часто-Густо": Часто. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.