Антоніми до слова Шалений

Антоніми до слова Шалений

Приклади використання слова Шалений

— Я відчув, що це питання моє, я його довго виношував, долаючи шалений спротив чоловічка, що вселився в мене, бо відчував, що він хоче задати зовсім інше питання.

В ту ж мить авто з місця взяло шалений темп і погналося мов скажене до вулиці Тополевої, звернуло вліво, помчалось до Німецької, звернуло до Ес-ес, вправо і мов дим щезнуло десь там на північному передмісті.

І раптом світ довкола неї темніє, шалений буревій вириває з корінням кущі і дерева і хтось питає її утробним, здавленим голосом : — Безумна, чи знаєш ти, якою дорогою ціною заплатиш за свої жіночі забаганки?

Клаєві згадалися Шалений Заєць й Сонько з" Аліси у країні чудес".

Коли ж Григорій зайшов у двір, вони зняли шалений гавкіт, рвонулися до незнайомця.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Шалений": Бентежний, Бистрий, Буйний, Бурхливий, Гарячий, Гарячковитий, Дратівливий, Збуджений, Знервований, Метушливий. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.