Антоніми до слова Абстрактно

Антоніми до слова Абстрактно

Приклади використання слова Абстрактно

Бо, коли ми поміркуємо про радість містичної єдности абстрактно, просто, як про щось, що вдосконалює нашу істоту і дає нам найбільше можливе щастя і задоволення, тоді, можливо, ми й прагнемо її егоїстичним і сповненим гордости бажанням.

Наша суспільна структура відкидає таку форму символічного найменування, вона дає кожному його власне ймення і наділяє його приватною індивідуальністю, ламаючи будь-яку солідарність во ім'я абстрактно-універсальної соціяльности міста.

Я поклав свою ціну абстрактно, бо йдеться про щось безцінне.

В основі наукової дискусії полягає питання, хто є носієм якостей юридичної особи — реальний суб" єкт права чи штучне утворення, яке існує тільки абстрактно (бо реально діє тільки людина) та має певне юридичне закріплення.

«Цивілізація є високостійкий стан речовини, що здатний збирати, абстрактно аналізувати і використовувати інформацію для отримання максимуму відомостей про середовище й самого себе і для вироблення оберігаючих реакцій».

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.