Антоніми до слова Бентежити

Антоніми до слова Бентежити

Приклади використання слова Бентежити

Але стримався, щоб не бентежити хлопця зайвою насмішкою.

Мельхіседек нарешті підвівся з свого місця, прошепотів молитву перед розп’яттям і промовив лагідно й тепло : — Не будемо бентежити свій дух сумнівом, братіє, кольми паче в дні радості, в дні посланого нам богом торжества !

Як прийнято у Франції, я пив щоразу, коли обідав чи вечеряв, але виключно в домі Варта, бо більше ніде не їв, а хіміки НЦНД, знаючи про це, змовчали про таку можливість, аби не бентежити шефа підозрою, що він подає гостям якесь пійло.

Директор заговорив про большевиків, і Оксана, яка досі виминала цю тему, боючись бентежити й так залякану паню Марію, почула від нього, що перехід границі вже загально відомий факт.

Не будемо ж бентежити душу, яка відходить від нас, гріховними помислами й бажаннями: вона вже відстраждала й, радісна, прагне до джерела світла й джерела вічної любові.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Бентежити": Баламутити, Бунтувати, Бурлити, Буяти, Дражнити, Дразнити, Дратувати, Дрочити, Каламутити, Колотити. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.