Антоніми до слова Белькотати

Антоніми до слова Белькотати

Приклади використання слова Белькотати

То була не найрозумніша з можливих машин, Усемогутній Космосотворець, а народжена нерозважним узурпатором руїна, яка на знак того, що була покликана для величних діянь, тільки й могла белькотати крапки.

Лем Станіслав, Король Глобарес і мудреці

Але відповіді він не розібрав: хвиля жару, що клекотіла в горлянці, поглинула ті кілька слів, які намагався пробелькотати Тарру.

Камю Альбер, Чума

Адже очевидно, що єгу налічується тисячі, навіть у нашому місті, і відрізняються вони від своїх диких братів з країни гуїгнгнмівлише тим, що вміють белькотати і не ходять голі.

Свіфт Джонатан, Мандри Лемюеля Гуллівера

Але Мартін досі не скористався ні цим терміном, ні будь-яким іншим, тому що, при будь-якій спробі зробити Еріці пропозицію, ним опановувала непозбутня боязкість і він починав белькотати щось про зелені луки.

Катнер Генрі, Механічне Еґо

Павлик ледве спромігся пробелькотати : — Федоре Михайловичу, навіщо це тут?

Адамов Григорій, Таємниця двох океанів

Раптом біснуватий зупинився, здригнувся, озирнувся довкіл і почав щось белькотати.

Шевчук Валерій, На полі смиренному

Адже … Знести, дрижати, волочити, записати, збудити, цокотіти, стежити, зшити, сказати, спати, мовчати, полоти, збігти, прати, палахкотати, бачити, збороти, белькотати, очистити, висіти, клепати, цькувати, звучати.

Ющук Іван, Троє на Місяці

Перше, чого навчає мати-християнка свою дитину, що ледве починає белькотати, це складати докупи три пальчики, христитися й вимовляти слово «Бозя».

Шевченко Тарас, Нещасний

Той винувато розвів руками і почав щось белькотати про густий туман і про магнітні аномалії та магнітні бурі.

Лігостов Вільям, Подорож до Ельдорадо

І ти, переминаючись, скліпуючи, шморгаючи, ковтаючи закінчення слів, починаєш белькотати про Вальку, яка пробігала мимо тебе, і про свою ногу, яка візьми та й простягнися їй на дорозі?

Дімаров Анатолій, На коні й під конем