Антоніми до слова Відкривати

Антоніми до слова Відкривати

Приклади використання слова Відкривати

Вони почали відкривати роти під фонограму з індійської лав-сторі і злегка танцювати, відтворюючи, очевидно, картинку екранного оригіналу.

— Гаразд, Балоуне, не треба відкривати, віднеси на місце.

Мабуть, таки «Енеїду «кожен мусить відкривати собі сам відповідно до рівня своєї культури, самосвідомости й обізнаности з клясичними джерелами.

Перестати писати сповідальні листи на його електронну пошту, а потім самій же відкривати її і читати … Словом, усвідомити і відпустити.

Це рішення — релігійна концепція життя, його побудова, но на етичних принципах, і воно повинно відкривати шлях любовному захвату, захистити його від зовнішньої і внутрішньої небезпеки".

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Відкривати": Виявляти, Розкривати. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.