Антоніми до слова Закривати

Антоніми до слова Закривати

Подібні по значенню до слова Закривати

Приклади використання слова Закривати

В нього можна було потрапити не збоку, як звичайно, а зверху, крізь чотирикутний отвір, який міг закриватися міцною лядою.

Загребельний Павло, Дума про невмирущого

Серед натовпу жінок, які в розпачі вже не дбали про те, щоб закривати визолені тривогою обличчя, стояв сивобородий чоловік у білій чалмі і сірому бурнусі.

Іваничук Роман, Мальви

Помітила тепер, що не дивує її більше довгополий бешмет, ні турецька шаль, якою уже звикла закривати обличчя, і навіть те, що Мальва запитує в неї про се і про те по-татарськи.

Іваничук Роман, Мальви

Та якби це вдалося зробити, то не закривати церкви, а відкривати нові буде потребно; тоді можна буде посадити уніатського патріарха в Києві і цим вибити скіпетр у московського, яким він помахує через наші голови аж до Константинополя !

Іваничук Роман, Манускрипт з вулиці Руської

Очевидно, його помістили тут, щоб закривати прохід.

Лондон Джек, Серця трьох

Правда, большевики й тоді не залишать методів брехні й будуть далі намагатися цим гаслом закривати справжню суть свого поступування.

Бандера Степан, Перспективи української революції

В оцінці кожного такого явища треба дивитися передусім на його дійовий зміст і напрямок, а не на словні деклярації, які в тактиці пристосування і маскування будуть радше закривати, ніж виявляти справжні наміри.

Бандера Степан, Перспективи української революції

Позакривати школи, позбавити всіх освіти, вимордувати поетів, обернути всіх у рабів …

Самчук Улас, Чог не гоїть огонь

Так от, для того щоб він не шастав уночі, треба ляду на горищі на ніч закривати, бо він спуститься з горища до діжки, що в сінях стоїть, та й локоче воду, як той пес.

Шаповал Іван, В пошуках скарбів

Коли підприємець вивів машину і пішов закривати гараж, Борисов і Сукач відкрили вогонь.

Фельштинский Юрій, ФСБ підриває Росія