Антоніми до слова Добробут

Антоніми до слова Добробут

Приклади використання слова Добробут

Чи перемога розуму заясніє волею і добробутом для народу?

Пільгук Іван, Дуби шумлять

Тут наводилися виступи окремих земських діячів, що «дбали» про «добробут народний», «громадську повинність», «чесність особи», «обов'язок перед вітчизною», «свідомість станів суспільства», «вседержавну волю».

Пільгук Іван, Дуби шумлять

Долю не одного сіроми колихала та хвиля, не прибивши до жаданого берега добробуту, як і цих, здружених горем побратимів, з відкритими душами для сприймання всього людяного, правдивого, величного.

Пільгук Іван, Грозовий ранок

Але свідомість назрівання воєнних подій спиняла австрійських «патріотів», які розуміли, що їх добробут оберігають ті грубезні жовнірські шинелі.

Загребельний Павло, Пісню снує Черемош

Мета Союзу: Боротьба за якнайскорше відновлення Самостійної, Національної, Соборної Української Держави, яка забезпечувала б добробут усіх верств українського народу, та її охорона. п.

Мірчук Петро, Нарис історії ОУН. Том 1

В основу внутрішньо-політичної діяльности ляже забезпечення духових потреб і матеріяльного добробуту населення та збільшення національного добра шляхом розбудови всіх галузей народнього господарства.

Мірчук Петро, Нарис історії ОУН. Том 1

Для піднесення добробуту сільського населення й для підготування фахових робітників для великої промисловости, держава буде сприяти розвиткові сільсько-господарської промисловости в формах виробничої кооперації.

Мірчук Петро, Нарис історії ОУН. Том 1

Ми повинні вивести нашу Державу на інший шлях, на шлях свободи, добробуту, сили, величі і слави.

Мірчук Петро, Трагічна перемога

Держава в розумінні Є. Коновальця є гарантом волі й добробуту.

Мірчук Петро, Євген Коновалець

Стежачи за відплиттям човнів, барбадосці раділи, що від' їжджають їхні жорстокі вороги, і водночас їх охоплював відчай від згадки про те страшне спустошення, яке, принаймні на певний час, зруйнувало добробут і щастя маленької колони.

Сабатіні Рафаель, Одіссея капітана Блада