Антоніми до слова Добровільний

Антоніми до слова Добровільний

Приклади використання слова Добровільний

Власова, приїхав до ЗСА як росіянин заходами фундації ім.Толстого, належав до російської православної церкви і, врешті, по засуді зголосився на добровільний поворот до СССР, бо вже раніше їздив з ЗСА до СССР.

Мірчук Петро, Зустріч й розмови в Ізраїлі

Згадавши про «добровільний набір» до армії, я хотів було спитати його, чи не збільшився наплив божевільних, але передумав.

Андріяшик Роман, Люди зі страху

Доля цього фанатика справді жахлива, і я не одразу зміг повірити в його божевілля і в те, що отой його останній крок у порожнечу з вікна восьмого поверху був добровільний, але люди, яким я мушу довіряти, переконали мене в цьому.

Лем Станіслав, Голос Неба

Мені хотілося чимсь їй помогти, головне, що мене бентежило, це її добровільний господарський занепад, якому вона ніяк не намагалася протиставитись.

Самчук Улас, На твердій землі

До заходів, які мали припинити дезертирство та добровільний перехід до ворога, належать також відомі накази Сталіна про створення т. зв.

Федір Пігідо, Велика вітчизняна війна

І це тому, що знищено право на добровільний вибір праці.

Липа Юрій, Геополітичні орієнтири нової України

Перш ніж знепритомніти, добровільний каліка кидає свої відтяті органи у відчинені двері найближчого дому, хазяїн якого повинен узяти його до себе і доглядати, поки він одужає.

Відал Гор, Сотворіння світу

Бентежив його лише добровільний пожежний загін, в якому Оззі Олд і Пат Мерфі були серед перших.

Олдрідж Джеймс, Перемога хлопчика з лісового берега

Не міг повірити у її сміливість: з’явитися на єврейській виставі, ризикувати, що її можуть принизити, що її побачить добровільний і надсумлінний білетер Рубін Б. і накаже їй вийти, взагалі - зважитися бути циганкою між євреїв.

Сафран Фоер, Все ясно

Це був абсолютно недобровільний захід, як і раніше, розміри нових виплат встановлював центр.

Конквест Роберт, Жнива Скорботи