Антоніми до слова Загальний

Антоніми до слова Загальний

Приклади використання слова Загальний

До нього долинали тільки загальний гамір і окремі слова.

Загальний вигляд Брюссельського оперного театру не справив великого враження на місіс О’Дауд, бо він не був такий гарний, як театр на Фішембл-стріт у Дубліні, і французьку музику, на її думку, не можна було порівняти з мелодіями її вітчизни.

Його загальний вигляд був так само зловісним та огидним, як і в Карлайла.

Можна стверджувати, що в різних людей загальний рівень довіри до реклами з різних причин коливається в дуже широких межах.

За умов, що загальний обсяг ринку зростає, доходи і прибуток компанії при зниженні цін збільшуватимуться навіть при ціновій конкурентній боротьбі.

Примітка

Якщо ви не знайшли потрібний вам антонім, рекомендуємо звернутися до слів, які мають близьке значення. Часто серед таких слів можна знайти додаткові антоніми, які розширять ваш лексичний запас і нададуть вашому мовленню більшу різноманітність і точність.

Ось кілька слів, які мають близьке значення до "Загальний": Громадський, Державний, Колективний, Офіційний, Поверхневий, Спільний, Суспільний, Чужий. Рекомендуємо звернути на них увагу, оскільки вони можуть містити саме той антонім, який ви шукаєте.