Антоніми до слова Зміцнити

Антоніми до слова Зміцнити

Приклади використання слова Зміцнити

Колись жила єдиним наміром ' вирватися з рабства, вирватися будь-якою ціною, народити султанові синів, зміцнитися й вознестися.

Загребельний Павло, Роксолана

Це була отже тактика, викликана примусовістю ситуації, яка диктувала: перечекати і перетривати; за той час відбудувати, зміцнити і свобідніше підготовити кадри до революційної дії на майбутнє.

Мірчук Петро, Нарис історії ОУН. Том 1

Всі вони постали в цю мить перед очима, щоб зміцнити його рішучість, яка була похитнулася.

Сабатіні Рафаель, Одіссея капітана Блада

У всьому Карібському морі не знайшлося б корсара, який би не скористався з можливості повісити мстивого й жорстокого губернатора на нок-рет і таким чином зміцнити власну безпеку.

Сабатіні Рафаель, Одіссея капітана Блада

— Непристойна лайка, якою він закінчив клятву, мала зміцнити його впевненість у своїх словах.

Сабатіні Рафаель, Одіссея капітана Блада

Адже де-Кюссі набирав зараз добровольців, щоб зміцнити його сили.

Сабатіні Рафаель, Одіссея капітана Блада

Цього самого дня Клінковстрем і один козацький старшина виїхали до кримського хана: шведсько-український союз можна було ще зміцнити порозумінням із турками та татарами.

Мартель Рене, Іван Мазепа

Александр вживав усіх зусиль, щоб зміцнити його, але все, що він робив, було або смішне, як от переодягання своїх наближених в одяг перських царедворців, або недоречне, як наказ про одруження з персіянками десяти тисяч македонських солдатів.

Сенченко Іван, Діоген

Ленін відразу почав формувати сильну московсько-большевицьку армію, щоб знову поневолити інші народи та зміцнити розхитану імперію.

Збаразький Семен, Крути

Вона більше нічого не сказала, але і князь, і його дружина зрозуміли, що княгиня Ольга немарно запрошує Ільдіко до Києва, немарно називає її Предславою, а хоче назвати її дочкою, зміцнити мир любов’ю.

Скляренко Семен, Святослав