Антоніми до слова Зовнішній

Антоніми до слова Зовнішній

Подібні по значенню до слова Зовнішній

Приклади використання слова Зовнішній

Всі події наклали печать і на зовнішній вигляд Івана Петровича.

Пільгук Іван, Грозовий ранок

Рівно ж і в Мюнхені клали велику вагу на зовнішній вигляд.

Грицак Павло, Вежі і кулемети

До шахти було може сто метрів дороги, хоч вона була так штудерно проведена, що загального поняття про зовнішній вигляд шахти не можна було собі виробити.

Грицак Павло, Вежі і кулемети

Вони не потребують грати будь-чиєї ролі, жоден зовнішній примус не штовхає їх до того.

Загребельний Павло, Диво

Бо при всій його зовнішній несхожості з Блажем мав він щось невловиме й незбагненне в собі, що ріднило його з Блажем навіть більше, ніж синів тої самої матері.

Загребельний Павло, Роксолана

Мустафа прагнув дорівнятися султанові в пишноті, а то й перевершити його, і коли в є в пишноті зовнішній, для якої не мав таких можливостей, як Сулейман, то в поведінці, у способі мислення, в почуваннях.

Загребельний Павло, Роксолана

І якщо одяг та зовнішній вигляд мосьє д’Ожерона репрезентували тут Версаль, то його співрозмовник не меншою мірою репрезентував Ала-меду.

Сабатіні Рафаель, Хроніки капітана Блада

Але лорд, який щойно опритомнів, занепокоївся, а Джеремі Пітт, зовнішній вигляд якого свідчив про участь в бою, спритно сховався в шафі для одягу.

Сабатіні Рафаель, Одіссея капітана Блада

Блад з цікавістю розглядав дванадцятьох присяжних засідателів, які дали клятву бути «милостивими і справедливими», але їх зовнішній вигляд свідчив про те, що вони не могли думати ні про милість, ні про справедливість.

Сабатіні Рафаель, Одіссея капітана Блада

Блад показав на форт при вході у внутрішню гавань, вежі якого ледве виднілися за пальмами на вузенькій смужці землі, і сказав, що цей форт не так добре озброєний, як зовнішній, той, що вони захопили.

Сабатіні Рафаель, Одіссея капітана Блада